Лют 022012
 
Print Friendly
У данній статті проаналізовані каленарі, що пропонуються популярними вітчизняними бухгалтерськими сайтами. Визначені основні переваги та недоліки кожного з розгянутих календарів.

Календар бухгалтера – це спеціалізований календар, що містить інформацію про граничні терміни сплати податків, внесків, обов'язкових платежів та подання звітності, які є обов'язковими для підприємств та підприємців відповідно до чинного законодавства. Водночас, незважаючи на ряд спільних ознак, календарі запропоновані різними сайтами мають певні особливості.

 
Портал ЛІГА:ЗАКОН. Календар бухгалтера з даного сайту є інтерактивним, тобто в ньому є можливість пошуку необхідних даних по даті. Містить данні та строки подання про усі наявні форми звітності. Також даний календар містить форми для заповнення документів, які необхідно подавати у державні органи. Не менш вагомою перевагою даного календаря бухгалтера є наявність:
- довідкової інформації про документи звітності;
- інструкції щодо їх заповнення;
- законів, підзаконних та нормативних актів, які регулюють порядок, строки та форми заповнення та подання звітності у регулюючі органи.
Це дає можливість завжди бути у курсі нових подій, що є досить вагомою перевагою для кожного бухгалтера.
 
Інформаційно-аналітична газета "Податки та бухгалтерський облік". Календар бухгалтера із сайту "Податки та бухгалтерський облік" має можливість пошуку подій по даті. Містить не усі необхідні відомості про звіти та строки їх подання, а деяких звітів взагалі не зазначено. Напевно автори вибрали найбільш вживані звітні документи, які необхідно подавати. Даний календар бухгалтера не містить більш ніякої довідкової інформації.
 
 
 
Всеукраїнська професійна газета "Все про бухгалтерський облік". Сайт містить власний календар бухгалтера у якому розміщено інформацію про усі наявні форми звітності та строки їх подання. В цьому календарі також є можливість сортування подій за датою. Довідкової інформації щодо форм звітності безпосередньо в календарі не розміщено, хоча на сайті є можливість знайти бланки заповнення форм звітності.
 
 
 
 
 
 
 
Український бухгалтерський портал "Дебет-Кредит". Календар бухгалтера на сайті "Дебет-Кредит" містить інформацію про усі строки подання звітності до державних органів. Також є можливість сортування подій за датою. Форм звітності та законів на які вони посилаються календар не містить, хоча є можливість пошуку бланків для заповнення.
 
 
 
 
 
 
Компанія "Дінай". На сайті "Дінай" є розміщений власний календар бухгалтера в якому вказані строки подання усіх необхідних форм звітності. Також є можливість відслідковувати події за датою. Хоча календар і не містить бланків для заповнення, але на сайті є досить багато потрібної інформації про закони, законопроекти та підзаконні акти, якими керуються бухгалтери. Тому тут можна ознайомитися із новими правилами ведення бухобліку.
 
 
 
 
 
 
 
 
Проаналізувавши вищезазначені календарі бухгалтера, ми дійшли висновку, що усі вони є досить інформативними, змістовними та корисними, однак найбільш повним та зручним для використання, на нашу думку, є календар на сайті порталу "Ліга закон". Остаточний вибір за Вами, шановні користувачі.

 Залишити відповідь

(required)

(required)

Ви можете використовувати наступні теґи HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>