Чер 272012
 
Print Friendly

Державна податкова служба України надала роз’яснення користувачам-початківцям, як користуватися сервісом  «Єдина база податкових знань», розміщеним на сайті ДПС України.

Для того, щоб скористатись сервісом «Єдина база податкових знань», розміщеного на веб-сайті ДПС (ДПС) України, потрібно:

1. Відкрити вікно будь-якого браузера та ввести в адресний рядок наступну адресу – www.sts.gov.ua. Натиснути клавішу Enter.

2. Після повного завантаження сторінки веб-сайту ДПС України натиснути на гіперпосилання «Єдина база податкових знань», яке розташоване в середній частині екрану. Після переходу натиснути гіперпосилання «Єдина база податкових знань» – на сторінці буде відображена Єдина база податкових знань у розрізі категорій, а також буде доступне гіперпосилання «Пошук по базі».

3. Пошук запитань-відповідей в Єдиній базі податкових знань, розміщеної на веб-сайті ДПС України, можна проводити за допомогою категорій запитань або за допомогою посилання «Пошук по базі».

У разі пошуку запитань-відповідей за допомогою категорій запитань потрібно з переліку категорій обрати найбільш схожу з Вашим запитанням та натиснути на неї, або натиснути на символ «+» для відображення існуючих підкатегорій даної категорії. З переліку підкатегорій обрати найбільш наближену підкатегорію до Вашого запитання, натиснути на неї та знайти серед запропонованих запитань-відповідей запитання, яке Вас цікавить.

У разі пошуку запитань-відповідей за допомогою посилання «Пошук» потрібно заповнити відповідні поля («Пошук за фразою», «Категорія», «Підкатегорія», «Шукати серед», «Статус») та натиснути посилання «Пошук».

У разі якщо необхідне запитання не знайдено, повторити пошук, при цьому поле «Пошук за фразою» доповнити додатковими словами.

Звертаємо Вашу увагу та те, що перелік категорій Єдиної бази податкових знань доповнено новими категоріями, назви цих категорій відповідають назвам податків, зборів (обов’язкових платежів), з врахуванням норм Податкового кодексу України, а саме: 020, 030, 040, 050, 080, 110, 120, 130, 140, 160, 170, 180, 200, 210, 270, 300, 310, 320, 360, 370, 410, 510, 520, 530, 540, 550, 560, 570, 590, 600.

При необхідності обмеження пошуку в категорії, яка відповідає певному податку, збору (обов’язковому платежу) необхідно додатково в полях «Категорія» та «Підкатегорія» обрати відповідну категорію та підкатегорію.

ДПС України

За матеріалами офіційного сайту ДПС у Львівській області.

 Залишити відповідь

(required)

(required)

Ви можете використовувати наступні теґи HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>