Чер 152012
 
Print Friendly

ТОВ “Західконсалтинг”, м. Хмельницький, повідомляє про заключний етап розробки програмного продукту для автоматизації обліку тварин на базі платформи 1С: Підприємство 8.2 “Барбос +”.

В конфігурації реалізовано облік бездомних та домашніх тварин. Зазначаються власники тварин, адреси проживання, клички, дати народження, прикмети тощо.

Конфігурація також дозволяє вести облік власників тварин та їх даних (дата народження, ІПН, адреса реєстрації, телефон та ін.)

Реалізована можливість створення заяв на реєстрацію тварини (розшук, розшук власника, зняття з реєстрації) та створення на їх підставі свідоцтв про реєстрацію.

У конфігурації створені довідники: групи тварин, вулиці, райони міста, ділянки ЖКГ, види тварин, розміри тварин, типи шерсті, типи вулиць, населені пункти та ін.

Більш детальну інформацію про можливості конфігурації та умови її придбання можна отримати звернувшись до компанії ТОВ “Західконсалтинг”, м. Хмельницький.

  2 коментарі to “Облік тварин на базі платформи 1С: Підприємство 8.2”

  1. Переведено ли Ваше решение “Барбос+” на украинский язык?

    • Так, інтерфейс конфігурації доступний українською та російською мовами. Друковані форми свідоцтв тварин можна налаштовувати на ваш вибір однією із мов.

 Залишити відповідь

(required)

(required)

Ви можете використовувати наступні теґи HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>