Кві 172012
 
Men1_300b
Print Friendly

 

Переважна більшість типових українських конфігурацій 1С ще й досі працює у основному режимі звичайної прикладної програми платформи 8.2. Відповідно, майже весь функціонал таких конфігурації реалізовано у модулях призначених для виконання як на стороні сервера, так і на стороні клієнта… 

 
Для простоти сприймання цього факту, уявімо собі якийсь об'єкт 1С в образі "чоловічка", а процедури та функції, що забезпечують роботу із ним у вигляді речей, якими він може користатися. В звичайній прикладній програмі такий "парубок" виглядатиме ідентично на "сервері" та на "клієнті. Відповідно,  існуючий функціонал конфігурації однаково успішно застосовуватиметься  до нього на обох сторонах. Щоправда, аби доправити "чолов'ягу"  від "сервера" до "клієнта" потрібен буде "широчезний канал".
Інша річ – керована форма. Основною її відмінністю є те, що  програмні об'єкти 1С не потрапляють на клієнтську сторону самостійно, там присутні тільки образи-"фотографії" справжніх об'єктів. Переправити такі "фотки" на сторону клієнта можна навіть по дуже вузькому каналу і в цьому полягає значна перевага керованих форм.
Проте, важливо розуміти, що "фотографія" не зможе використовувати аксесуари призначені для справжнього "чолов'яги" – і на цьому грунтуватиметься вся майбутня "печаль" програмування.
Для того, щоб керована форма змогла використовувати наявний функціонал звичайної прикладної програми, її реквізити типу об'єкт потрібно буде щоразу перетворювати у значення об'єкта, а потім повертати назад у "фотографічний вигляд". Таким чином: або неминучі серверні виклики із використанням процедур РеквизитФормыВЗначение, ЗначениеВРеквизитФормы, або дублювання існуючого функціоналу новим, адаптованим під керовану форму.

 Залишити відповідь

(required)

(required)

Ви можете використовувати наступні теґи HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>